Penzion Restaurace Pod Radnici

ubytovanie Cesky Krumlov
 

*** Penzion Restaurace Pod Radnici / ubytovanie Cesky Krumlov

Penzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici
Ubytovanie v Českom Krumlove : Penzión Pod Radnicou sa nachádza 20 m od historického námestia v Českom Krumlove, v Radničnej ulici, z ktorej je krásny pohľad na zámeckú vežu.

Český Krumlov Penzion Pod Radnicí ubytovanie :
Penzión ponúka ubytovanie v 5ti zrenovovaných priestranných izbách s kapacitou 18 lôžok. Každá izba má svoje sociálne zariadenie s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC. Štvorlôžková izba a päťpostelové apartmá s kuchynským kútom, TV + SAT a internetovým pripojením, majú možnosť prístelky.

Ubytovanie Penzion Český Krumlov Pod Radnicí reštaurácia :
Reštaurácia Pod Radnicí má kapacitu 50 osôb vo vnútri a 30 osôb na terase a je vhodná pre stravovanie skupín, organizovanie rautov aj svadobných hostín. Ochutnajte tradičné špeciality českej kuchyne, ale i minutková jedla, ryby, šaláty. V tomto štýlovom prostredí čepujú vynikajúce svetlé pivo z Budějovického Budvaru. Široká ponuka českých i moravských vín.

Pod Radnicí ubytovanie penzión a reštaurácia v Českom Krumlove služby :
Ubytovanie je ideálne pre menšie skupinky turistov, ktorým tu ponúknu výhodná menu v reštauráciách a sprievodný program. Pre firmy a agentúry pripravia ponuku ubytovania, stravovania, zabezpečia školiace miestnosti a sprievodný program. Raňajky sa podávajú bufetovým spôsobom od 8:00 do 10:00 v Restaurantu Pod Radnicí, ktorý je súčasťou penziónu. Zľavové karty (20% pre 1-5 osôb) do prevádzok - Krčma v Šatlavskej, Reštaurácia Maštal, Gril restaurant Na Ostrove, Reštaurácia Pod Radnicí.

Dovolenka v Českom Krumlove penzión ubytovanie Pod Radnicí kultúra :
Český Krumlov Vám ponúkne nekonečnú sériu kultúrnych zážitkov. Konajú sa tu festivaly hudobné i filmové, koncerty, divadelné predstavenia, sú tu galérie, ateliér výtvarného umenia, múzeá. V júni prebiehajú renesančné slávnosti, kedy sa mesto po tri dni vracia do doby rytierov, vznešených dam, stredovekých umelcov aj žobrákov ... Neopakovateľný zážitok budete mať z predstavenia na legendárnej rotujúcej divadelnej scéne umiestnenej v zámockej záhrade starobylého Českého Krumlova. Štátny hrad a zámok Český Krumlov patrí medzi české najvýznamnejšie pamiatky. Mesto je zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
Penzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - hotel má reštauráciuPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - možnosť pripojenia na internetPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - k dispozícii letná terasaPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - akceptuje creditné karty VISAPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - akceptuje creditné karty JCBPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Cesky Krumlov Restaurace Pod Radnici - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: